SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË QENDËR
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:26
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
97603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË QENDËR, KATI 7, ME SIPËRFAQE 100m2, +8m2 PODRUMI, POSEDON 3 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 165.000Є.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »