SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 2 1/2
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
97614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
japim me qera banesen 2 dhomshe prej një përbërje dhoma gjumi dhoma dite me kuzhin banjo/tush koridor si dhe ka hyrjen të veqant në vete. Banesa ka gjithsej dikun 60m2 dhe gjindet ne rrug te Matiqanit . ( parking te mjaftushem)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fikret
Prishtinë
044/414459
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »