SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me Qira ne Tokbashqe
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
97617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesen me qira ne Tokbashqe para shkolles fillore Gjergj Fishta dhe Parkut të femijve. Banesa është e lir prej 1 janari 2016, esht e mobiluar, është ne katin e 4, ka sallonin, kuzhinen, dhomen e fjetjes, ballkonin, banjon. Ka ambient te qete dhe te pastert

Tel 045/826-004
Arti
Informata rreth publikuesit
Krenar
Pristina
044/672084
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »