SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj shtepi me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
97636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne lagjen private Veternik prapa Grand Store, posedon 7 dhoma gjumi, 4 banjo te kompletuara, trapezeri, sallon ,kuzhine, garazh per 2 automjete, nxemje qendrore ne tere shtepin nen dysheme, oborr te rregulluar, posedon kamera sigurie dhe alarm.
Informata rreth publikuesit
Izak
044194251 ne Viber +37744194251
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »