SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke truall dhe ndertim
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '15
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
97648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 1000 m2. Toke e shendrruar ne truall.
Toka ndodhet ne bregdetin e TALES, ne ish komunen e Shenkollit, Sot bashkija Lezhe.
Taka ka nje siperfaqe prej 1000 m2 e paisur me TAPI ( Kartele rregjistrimi nga Hipoteka e Lezhes)
Toka eshte e rrethuar me avlli , ne brendesi te kesaj siperfaqje jane hedhur themelet per nje godine deri 5 kate me siperfaqe ndertimi ne total 600 m2. Ne kete siperfaqe toke eshte shpuar me sonde dhe ka uje te rrjedhshem gjith stenet e vitit. Aty jane mbjelle mjaft peme dekorative dhe frutore si Rrush, Portokalle, Mandarina, Ullinj etj , te cilat jane ne prodhim.
Toka ndodhet 200 ml, nga DETI.
E pershtatshme per banim dhe biznes turistik.
Shitet per aresye ekonomike.
Mund ta vizitoni por dhe ta shijoni nga fotot qe vijojne.
Cmimi: 100.000 Euro, me marrveshje.
Numerat e telefonit: 00355692868836 dhe 00355684407383
Informata rreth publikuesit
astrit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »