SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vali Shitet Lokali me gjith porcel ne Rr.Regjep Bislimi Nr001/L15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '17
ID e produktit :
97653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokaime gjith porcel në rrugen Regjep Bislimi perball spitalit Rajonal
ka gjonsi 4.60m gjersi 30 metra gjithsej 128 lokali esht i gatshum per banim si dhe ka me qera furr buke
Dokomentacjon ne rregull si dhe pronar shqiptar
i autorizuar per shitje Agjensioni i Patundeshmeris Vali
www.vali-ferizaj.weebly.com 
Informata rreth publikuesit
Agjension i Patundëshmëris Vali-Ferizaj
Ferizaj
+37745843614
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »