SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet kati i parë me qira ,afër lagjes së spitalit
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
97675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet kati i parë me qira ,afër lagjes së spitalit ,ka 2 dhoma kuzhinën me sallon banjon dhe shpajzin dhe korridorin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rreze
044869024
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »