SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Urgjent Banesat ) 179/15 – Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh
ID e produktit :
97679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten urgjent banesat ne Ferizaj, Lagje te re, mbrapa shkolles se mesme te mjekesise.
Ndertim krejtesisht i ri. Banesat kane 112m2 106 m2 88 m2 84 m2 36 m2 Kemi 14 Banesa me m2 te ndryshme
Ne katin e 8 gjendet nje hapsire e shfrytezushme per qfardo lloj rasti, ahengu ose diqka tjeter me mbi 300m2 .

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103 / 049 605 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »