SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banes me qera
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
97729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banes me qera dy dhomshe e mobiluar teresisht dhe ka vend per parkim . gjendet ne lagjen dodona tek parku i qytetit mbi furren rekord. Numri 045-965-101 ose 044-284-334.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Prishtinë
045965101
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »