SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 3 katëshe, 450m2 - Cmimi i Volitshëm!
Çmimi :
€129,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '13
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
450 m²
Viti i ndërtimit :
2006
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
9773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 3 katëshe e cila gjendet ne Koder te Trimave afer Sh.F. Zenel Hajdini ne rr. 27 Nentori nr. 32, Prishtine.
Shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2006, qe nga themeli eshte punuar dhe izoluar mire me kualitet te larte dhe shume te forte (posedojme incizimin e ndertimit). Shtepia eshte shume e pershtatshme edhe per afarizem biznesor (market, ordinance, sallon ondulimi etj.) pasi qe eshte buze rruges dhe kati pedhese eshte planifikuar per lokale. Nje lokal i vogel eshte tash ne funksion (shih fotot). Shtepia ka dy hyrje te vecanta dhe eshte e pershtatshme per 2 apo me shume familje. Njera hyrje eshte e vecant per nje kat, ndersa hyrja tjeter mundet te jete e perbashket per tri katet, ku secili kat e ka hyrjen e vet te posacme (modeli I banesave). Kesaj shtepie mund ti shtohet edhe nje kat apo dy dhe te jet lloj banese/ndertese. Uje nonstop (ujesjellsi plus rezervari me 2000 litra uje dhe nje bunar/pus),kanalizim, rryme + invertori, gypat per ngrohje qendrore te instaluar, internet, kabllovik, telefon fiks, autobusi urban cdo 15 min(stacioni 30m larg), shkolla fillore 100m.
Shtepia ka kete renditje:
Kati perdhese pemban: 130 m2
• 1 Lokal ne funksion
• 2 Lokale tjera te cilat I plotesojne kushtet standarde te lokalit (lartesine, rrjetzimin e rrymes, kanalizimin, wc dhe infrastrukturen tjeter percjellese.
• Nje depo ku gjenden te gjitha pajisjet teknike te shtepise
• Nje Bunar/Pus.
Kati I pare I kompletuar dhe I mobiluar: 130 m2
• 2 dhoma gjumi me banjo te vecanta dhe ballkona.
• 1 Sallon I dites me kuzhine moderne (e kompletuar)
• 1 Banjo me Vaske + WC
• Korridori I mjaftueshem I cili ka lidhje me te gjitha dhomat.
• 1 ballkon 25 m2
Kati I dyte eshte identik me te parin, por nuk eshte I perfunduar. 130m2. Nenkulmi:60 m2
Cmimi I shtepise eshte i volitshem. Kontakt personi: Safeti E-mail: safetr@gmail.com Tel: 044 434 900, 049 81 55 55 (prej ores 10.00 deri 22.00)
Informata rreth publikuesit
Safet
Prishtinë
049815555
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »