SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese komplet te mobiluar dhe qira.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
97752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera ne Ulpiana D-6 (afer rrethit te spitalit). Banese I ka dy dhoma plus kuzhina me trepezari.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerta
Vancouver, British Columbia
044 498 910; 044 116 737
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »