SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne qender
Çmimi :
€500,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '17
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
97774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne rrugen Zenel Salihu, me siperfaqe prej 500 m2 dhe eshte ne 3 kate. Shtepia eshte ndertim i ri dhe katin perdhese e ka te pregaditur per biznes, ndersa dy kate tjera jane banim. Ajo ka 5 dhoma gjumi, 2 dhoma dite, 1 kuzhine, 3 banjo, 1 wc, garazh dhe podrum. Shtepia eshte e paisur me te gjitha elementet per jetese ka ngrohje qendrore, rezervoar uji, telefoni etj. Vjene ne shprehje edhe ndonje nderrim eventual me ndonje banese dhe tjerat pages shtese. Cmimi prej 500,000 euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »