SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
1000 m2 TRUALL ME 2 SHTEPI NE SHITJE
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
ID e produktit :
97781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2 SHTEPI ME 1000 M2 TRUALL,

1) SHTEPIA 1 ESHTE NDERTIM I RI , E PERFUNDUAR SI FAZE E PARE ME MATERIAL CILESORE, SHTEPI ME PLAN AMERIKAN.
PERMBAJTJA: KATI 1 -Hyrja me erembrojtes
Hapsira per garderobe
Hapsira per instalime te ngrohjes
garazha
Sallon me ballkon dhe dalje ne oborr
Kuzhine
Banjo
KATI 2- 3 dhoma gjumi me ballkon
Utility( dhoma per hekurosje)
Banjo
Kulmi me mundesi per shfrytezim per bibloteke ose dhome e punes.

2) SHTEPIA 2 ESHTE NDERTIM I VJETER POR KOMPLET E RENOVUAR .
PERMBAJTJA: Sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
banjo


135 m' larg magjistrales Fushe Kosove - Prishtine. Lokacioni eshte shume i pershtatshem , NDODHET NE MES TE 2 RRUGEVE(rr. Azem Bejta - rr. Abedin Rexha) ,mbrapa mobilerise Besi ose Ish mobilerise Murebest . Posedon qasje ne ujesjelles te Prishtines ne te dy anet, uje 24h pershkak te bunarit me hidrofor,
Vend jashtezakonisht i qete dhe i pershtatshem per banim.

Cmimi 200 000 euro.
Te interesuarit mund te lajmrohen ne:
Tel.. 049/ 399-043
Informata rreth publikuesit
Egzon
Fushë Kosovë
049399043
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »