SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Penthouse me qera në Fushë Kosove,
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
184 m²
ID e produktit :
97800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa-Penthouse me total 184m2 ( 76m2 banim dhe 108m2 ballkon ) me QERA:
Banesa gjindet mbrapa qerdhes se shtetit afer rrethit kryesor ne Fushe Kosove,vetem 5 km larg nga qendra e Prishtines.
Banesa gjindet ne katin e dhjete (te fundit) dhe nuk pengohet nga askush,me ashensor te ri dhe funksional.
Banesa eshte ndertim I ri dhe eshte teresisht e mobiluar ne stil modern.
Posedon Sallon te madh, 2 dhoma gjumi, kuzhine me terpezari,banjo me dush kabin dhe korridor.
Gjithashtu posedon ballkon te madhe ne drejtim te lindjes dhe perdendimi me pamje panoramike nga prishtina e deri tek aeroporti,ballkoni eshte 108m2 me drita modern LED te cilit japin ndriqim modern dhe unik.
E gjitha banesa eshte e paisur me Roleta kunder diellit apo te ftoftit,dhe posedon kyqje per tv kabllovik,kamera,autoparlanta,senzora te zjarit apo te levizjes per alarm,sikurse mbrenda ashtut eshte jasht ne ballkon(sipas kerkeses se qiramaresit).
Ballkoni gjithashtu posedon edhe kyqje te jashtme per agregat apo invertor ne rast te nderprerjes se rrymes,dhe gjithashtu posedon kyqje te jashtme per kuzhin verore apo dush ne ballkon,dhe kyqje per kabllovik apo projektor te madhe ne mur sipas kerkeses.
Banesa eshte 76m2 dhe gjithashtu posedon garazh personale nentokesore.
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »