SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera te Objekti Llesnes, prane Katedrales
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Madhësia :
183 m²
ID e produktit :
97805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jipet me Qera lokali te objekti i Lesnes te semafori Kryesor prane Katedrales. Ish Embeltorja Belluno...Ish Daily Up!

Lokali gjendet ne katin e dyte( mbi banken NLB i gjith rrethi.
)
Lokali ka 183 Metra katror. Eshte i rinovuar para 1 viti.

eshte i pershtatshem per restoran bar apo cilidoqofte aktivitet gastronomik, apo tjeter!
Ka terrasen e madhe per shfrytzim si ne foto!

Ka kuzhinen e madhe mbi mbi 30 metra katror...me gjitha kushtet pershtatshme me banjo , edhe banjo per staf dhe hyrje veqmas per furnizim e stafin.


Lokali jipet me qera pa enterier (pa tavolina, apo mjetet e kuzhines)


Telefoni 044 141 688

Viber: +380931463500

Skype : arben_ras@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Arben
Kyiv, Ukraine
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »