SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE QENDER PERBALL Q.SE PENZIONERVE
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
97888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera ne qender te Prishtines me saktesisht perball Qendres se Penzionereve,gjendet ne katin e 4-te eshte super e mobiluar dhe ka kete renditje:

-sallon
-kuzhine
-dhome gjumi
-dhome trapezarie
-banjo
-ballkon

Posedon uje 24h me rezervuar dhe nxemje qendrore personale me rryme.

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:

045 519 555
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
o.kik
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »