SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira; 2 Dhoma ; fnctional, clan and furnitureApartment for rent in the center of Mitrovica
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
97902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet Banesa me qira ne katin e 7 55m² ne qender te Mitrovices. Banesa , permban dy dhoma, banjo, kuzhin, liftin, ballkanin dhe është e paisur me te gjitha mobilet si dhe te gjita paisjet te nevojshme (fshesë me korrent, pjatalarëse, lavatriqe, mikrovalët dhe te tjera).

Rryma, Pastrimi dhe lifti (10 € ne muj) si dhe rryma & uj nuk perfshihen ne qmim.

Na kontaktoni ne numrin +(00)3864 98 34 886

We can offer you a functional, clean, furniture flat/apartment in the town centre of Mitrovica. The Apartment has 2 rooms, kitchen, bathrrom, balcony and an elivator. The flat is fully eqiped with all functional things you need like a vacuum cleaner, dishwasher, washing machinen mikrovell and more.

Price without electricity, water, cleaning and elivator (10€ in the month).

If you speek gjerman or albanien Please connect me on this number: + (00)3864 98 34 886
english and others languages by Mail:. beauty.v.baljija@gmx.de
Informata rreth publikuesit
Bastri
Mitrovicë
0038649834886
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »