SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne qender te Prishtines
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
9791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira (per te huaj) në qendër të Prishtinës në lagjen Ulpiana (shume afër Fakultetit Filologjik), në një ambient shumë të qetë, me gjelbrim dhe hapesire per parking. Banesa eshte ne nje pozite te shkelqyeshme, ka shume ndriqim, me diell.
Kati i 4-të (pa perdhese) / (perparesi qe askush nuk eshte siper)
Banesa ka 2 dhoma të fjetjes,
1 sallon, kuzhinë, shpajz, ballkon, banjo dhe korridor.
Numri kontaktues: 045421289
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »