SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira te Fakulteti Teknik - Kodi 0517
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
97914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira te Fakulteti Teknik - Kodi 0517

Lokacioni: Lagje e Universitetit afer Root 66

Siperfaqe: 150 m2

Renditjet:

Kati 1:

- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Dhom Punes ( mund te shfrytezohet edhe dhom gjumit )
- Ballkon
- Koridor

Kati 2:

- 3 Dhoma Gjumit ( njera dhom eshte e perbashket me banjo )
- Banjo
- Koridor
- Teras

Nenkulmi posedon hapsir te ndar ne 2 pjes ku shfrytezohet si depo dhe njera pjes per larjen e teshave.

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Obor
- Uj 24 H
- Parking privat
- Klim

Çmimi €600

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Fakulteti Teknik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »