SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira lokali në qendër të Prishtinës. Lokali #1
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
97966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali afarist lëshohet me qera.
Lokali gjindet në mes të qendrës së Prishtines në kat të parë, ngjitur me bankën ProCredit, direkt përmbi Fast Food Aurora - Përball Radio Televizionit te Kosoves. Rruga Xhorxh Bush.

Lokali me hapësire 50m², është komplet i renovuar për perdorim si zyre, posedon klimatizim si dhe alarm.
Hapesira është e ndarë në 3 (tre) dhoma, posedon një kuzhinë dhe një banjo.

PERPARESI: Lokali ka mundësine të lidhet me lokalin afër tij, në rast se duhet hapësire e dyfisht, gjithesej prej 100m². Lokali afër tij gjithashtu ipet me qera nga i njejti pronarë,. Cmimi, të negocijohet.

Kontakto në:
+377 (0) 44 175 651
+377 (0) 44 124 888
Informata rreth publikuesit
dren_po
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »