SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine) 211/15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
420 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
97977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 shtepi ne rrugen Ismajl Dumoshi te shtepia e pleqve rruges per Tokbashqe.
Shiten dy shtepi me nje truall, njera ka 180m2 ndersa tjetra ka 240m2.

Shtepia e pare ka sallon, kuzhine, dy banjo, tri dhoma gjumi dhe ballkon.

Ndersa tjetra ka sallon, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe shpajz

Te dy shtepite kane nxemje qendrore, klima, kamera dhe rezervuar 2000 litra dhe bunar.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »