SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Qender
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
98002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shese banesen ne qënder te Prishtines shum pak e perdorur lagja Dodona ( 20 m nga rruga Agim Ramadani) Banesa ka nje dhome, sallonin , kuzhinen , banjon , koridor dhe nje ballkon . Eshte e mobiluar dhe ka kuzhine moderrne .... Nxemjen e ka te instaluar (radiator) me rryme elektrike. Ka rroleta te brendshme dhe te jashtme alumini. Banesa gjindet ne katin e 5 ka ashesor funksional me qip 24 or. Oferta behet permes E.malit: eminidaut@gmail.com ose ne viber +41787099973
Informata rreth publikuesit
Artan
Gjilan
+41787099973
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »