SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera muhaxhert
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
98012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes ne qera ne lagjen e muhaxhereve te parku i qytetin te life fitnesi kati i dyt, banesa ka 2 dhoma gjumi sallon dhe kuzhin , eshte ndertim i ri Qimi 50€/person Wiffi , tv me ipko etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnike
+38649808585
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »