SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira prapa Sllovenia sport
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
9810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa prapa slovania sportit. Banesa gjindet ne kat te pare, ka 3 dhoma dhe eshte e mobiluar.
Nr tel 044334651, 044128813
Informata rreth publikuesit
erik
Prishtinë
045 788 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »