SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
98124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dy dhoma sallon+kuzhinë,banjo,koridor dhe dy ballkoneBanesa eshte e re dhe e mobiluar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Saranda
Prishtinë
045 924 048
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »