SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
98130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira vetëm për studente ( femra)
Banesa gjendet ne Lagje të Spitalit afër Eulex-it
Banesa ka dy dhoma gjumi sallon+kuzhinë,koridor,banjo dhe dy ballkone dhe posedon edhe lift
Është e re dhe e mobiluar ne gjendje te rregullt.

TEL-045 924 048
Informata rreth publikuesit
Saranda
Prishtinë
045 924 048
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »