SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap dyqanin me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
98210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap lokalin me qera 200m² ne çagllavic buze rruges kryesore Prishtine-Shkup, me infrastruktur bashkohore: parking per 10 vetura + gjelbrim, uje dhe rryme 24 ore, ngrohje qendrore, qasje ne telekomunikime. Lokali eshte i përshtatshem për shumë veprimtari te ndryshme, si: call center, klinikë, zyre, përfaqësi, restaurant apo edhe veprimtari të tjera afariste. Marrëveshja lidhet për kohë të gjatë. Për info shtesë, na kontaktoni në numrin +37744-221963, viber gjithashtu.
Informata rreth publikuesit
Aroma Kirby
Prishtinë
044221963
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »