SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 105 m2 kati i pare Alb Vision në Bregun e Diellit
Çmimi :
€69,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:04
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
98219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 85m2 banim dhe 20m2 terasë ne katin e pare ne lagjen Bregu i Diellit. Banesa ështe ndertim i "Alb Vision" e gatshme per banim. Banesa ka kete renditje:
- sallon me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- terase e madhe
- koridor
- parking
Banesa shitet pa mobilje dhe eshte e leshuar me qera.
Qmimi eshte 69.500 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »