SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE MATI 1 ( L.E SPITALIT ), / 57m2 KATI 3!!!
Çmimi :
€39,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
9823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESE NE PRISHTINE ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 57M2, NE KATIN E TRETE (3), AFER SHKOLLES FILLORE PAVARESIA. PERFUNDON SHUME SHPEJTE. OBJEKTI ESHTE VETEM PESE KATESH DHE I NDERTUAR ME LEJE NDERTIMI.

044-049199993
Informata rreth publikuesit
A Abrashi
Prishtinë
044/049 199 993
MATI I (LAGJE E SPITALIT) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »