SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE MATI 1 ( L.E SPITALIT ), / 89m2 KATI 3 !!!
Çmimi :
€59,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
ID e produktit :
9824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 3 DHOMËSHE NË LAGJEN MATI 1( L.E SPITALIT ), AFËR CHELSEA POINT-IT, ME SIPËRFAQE 89M2, KATI 3-TË. BANESA KA DHOMË DITE ME KUZHINË, 2 DHOMA TË FJETJES, BANJO, BALLKON DHE KORRIDOR. BANESA ËSHTË NË NDËRTIM E SIPËR, PËRFUNDON SE SHPEJTI.

044-049199993
Informata rreth publikuesit
A Abrashi
Prishtinë
044/049 199 993
MATI I (LAGJE E SPITALIT) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »