SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
ID e produktit :
98279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepin me qera afer shkolles Sami Frasheri ne Prishtin e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
egzon
Prishtinë
044-929-111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »