SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent banesa ne dardani mbi kurriz
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
98396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent banesa ne dardani mbi kurriz Prishtine. Banesa ka sallon, kuzhin, banjo, dy dhoma gjumi eshte komplet e renovuar dhe eshte ne katin e pare

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Atdhetare
044208766
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »