SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Gjilane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
101 m²
ID e produktit :
98399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Gjilane rruga gjilan-Bujanovce me saktesisht perballe Gjykates banesa gjindet ne katin e 3 dhe i ka 3dhoma te fjetjes dhoma e ndejes kuzhina banjo dhe dy terasa me siperfaqe 101.3 m2. Banesa gjindet ne kompleksin Zenit invest .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
granit
Gjilan
044805907
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »