SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera dhe ne shtije - Veternik
Çmimi :
€210,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
98413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne Veternik,afer restaurant Puro, posedon 300m2, me 3 Ari oborr.

cmimi i qeras 1200 euro

cmimi i shtijes 210.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »