SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 60m2, në Ulpianë
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
98414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KRG-Kosova Realty Group L.L.C., menaxhohet nga ekspertë Kosovar në fusha që përfshijnë vlerësime të pronës, ekonomi, biznes, financa, sigurime dhe çështje ligjore.
Ekspertët e KRG-së gjithashtu sjellin përvojë të gjerë Kosovare dhe ndërkombëtare në menaxhimin e shitëblerjes së pronave.

OFERTË:
Shitet banesa në lagjen Ulpiana, tek Fontana
Banesa ka 60 m2
-1 dhomë gjumi
-sallon me kuzhinë
-banjo
-korridor
-ballkon

Kati përdhesë
Çmimi: 95,000,00€
Banesa është e përshtatëshme të adaptohet si lokal ose zyrë.

Kompania KRG - ofron këshilla për format më të volitshme të financimit për pronat
për çdo hollësi na kontaktoni në : 044 173 593, 049 835 999
email: info@krg-ks.com
www .krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »