SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e RE te banesat e Standardit, e leshuar me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
98434
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent shitet banesa e cila ka 40.56 metra katror dhe eshte ne katin e V.

Banesa eshte e leshuar me qira, prej Janarit 2014, me jetegjatesi kontrate nga nje vajze e cila punon ne OSCE Prishtine.

Banesa eshte komplet e mobiluar.
cmimi me marreveshje

Banesa mundet te shikohet vikendit prej ores 12:00 deri ne ora 18:00.
Banesa bartet nga pronarja te bleresi me ndihmen e noterit. Banesa pranohet te ndrrohet edhe me banese me te madhe.
Informata rreth publikuesit
Valdete
Prishtinë
37744132872
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »