SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia 140m² në 4.37 ari truall në Hajvali
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
140 m²
Viti i ndërtimit :
2004
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
98446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia 140m2, në 4.37 ari vend, në Hajvali. Shtëpia është ndërtuar në vitin 2004 dhe është punuar me material të cilësisë së lartë, ku të gjitha instalimet dhe pajisjet janë nga Holanda. Shtëpia ka izolim shumë të mirë, është e punuar extra me tulla të kuqe, nxemja është me klimë në tërë objektin, ka ujin 24 orë, garazhën për veturë dhe oborrin e rregulluar. Shtëpia është dy katëshe dhe shumë komode, ka hapësira të organizuara mirë.
Kati i parë:
- qëndrim ditor me kuzhinë e trapezari, 1dhomë e gjumit, banjo
Kati dytë:
- 3 dhoma gjumi, koridori, ballkon
Posedon dokumentacion të rregullt pronësor.
Qmimi është 120.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »