SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA DISA METRA LARG KORZES KATEGORIA A
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
98447
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne qender te pejes vetem disa metra larg qendres (korzes) shtepia eshte ndertim i ri. Kati i par ka nje dhom me kuzhin , nje dhom te pritjes , nje koridor , dhe nje banjo.Kati i dyt ka nje sallon te madh , nje dhom gjumi , koridor edhe banjo.Kati i tret ka nje koridor te madh , nje shpajz nje dhom te madhe .ka edhe nje teras te madhe.Shtepia ka parking per vetur ,ka bashqe ,ka kuzhin verore edhe ajo asht me material te fort .Shtepia eshte ne emrin tim eshte e trashiguar perkthimi behet menihere.Per gjdo informat me te hollsishme mund te na kontaktoni ne kta numra te telfonit :049/044-132-486 SHTEPIA GJENDET PERBALL KORPORATES DUKAGJINI. Vetem nje here jipet rrasti me ble ne ket vend mos e humbisni ket rrast. Mirpresim vetem oferta serioze ju faliminderit per mirkuptim . JU LUTEM MOS DERGONI SMS NUK I PERGJIGJEM
Informata rreth publikuesit
nani
Pejë
044132486
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »