SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA SUPER LUKSOZE ME QERA
Çmimi :
€570.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pishinë, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
98456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa 100meter katrore e cila gjendet te Semitronix perballe JUMBO. Banesa ka: Sallon me kuzhine 2 Dhoma gjumi 2 Banjo Ne Qmimin e qerase perfshihen: Mirembajtja e baneses, LIfti, Garazha, Sigurimi, Internet dhe Kabllovik HD. Banesa posedon Klime si dhe nxemje qendrore vetanake me rryme. Preferohen nderkombetaret ose familje pa femije te vegjel.
Informata rreth publikuesit
Luan
Prishtinë
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »