SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '15
Madhësia :
500 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
98478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera shtepin ne qender te Prishtines , shtepia ka 500 m2 ka gjithsej 5 kate duke perfshire edhe lokalet dhe podrumin dhe 3 kate , eshte e pershtatshme per cfaredo biznisi por edhe per banim ne forme te banesave , me nje cmim te volitshem.Per me shume kontaktoni ne numrin 044/261-686.
Informata rreth publikuesit
endrit
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »