SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall (Parcel) Afer Ambasades gjermane Prishtine
Çmimi :
€720,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
ID e produktit :
98501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli afer Ambasades Gjermane .
400 m2 plus 600m2 mundsi shfrytzimi per oborr .
I pershtatshum per biznes , banim , apo Ambasad .
Ka Uje, Kanalizim, Telefon , Kabllovik ,dhe gjdo gje tjeter .
per informata
+377 44 404 874
+386 49 404 824
Informata rreth publikuesit
Trim
Prishtinë
+37744404874
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »