SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
98503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka sipërfaqe prej 70 m2, dhe gjendet ne lagjen Ulpiana C-5, Rr" Henry Dunant".
Informata rreth publikuesit
kresha
Prishtinë
+37744265494
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »