SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vile per shitje
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
4002 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht
ID e produktit :
98510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vile sebashku me 400m2 toke. Vila eshte e mobiluar dhe e pajisur me pishine. E pershtatshme per shtepi pushimi.
Informata rreth publikuesit
FFimobiliare
0698222094
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »