SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Qender
Çmimi :
€159,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
98521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet "te Lesna", posedon 100m2 me tri dhoma gjumi dhe dy banjo, kati I.
Gjithashtu posedon 50m2 terasë.cmimi 159.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »