SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA ME 16 ARI TRUALL NE FUSHKOSOVE^
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
ID e produktit :
98543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me truall ne fushkosove. Ne rrugen Prishtine-Fushkosove, para se me mbrri tek rrethi, shtepia me truall gjindet tek mobileria “Besi”. tek mobileria duhet me hy ne mahalle, mandej rruga e pare majtas. Larg rruges kryesore eshte diku 120 metra.
Shtepia ka 16 ari truall. Trualli ka mundesine me u nda ne 2, 3, ose 4 parcela, por shitet edhe komplet varet nga kerkesat .
Shtepia e ka rrymen, ujin, kanalizimin dhe bunarin.
Sa ju perket letrave gjithcka eshte ne rregull me dokumentacion, pronari eshte shqiptar.
Bleresi menjehere mund ta qes ne emrin e tij.
Shtepia ka nevoje me u renovu, ose bleresi mund edhe ta rrenoje, sipas deshires se tij.

Cmimi eshte nga 11 mije euro per ari qe ne total i bie 176 mije euro. Shtepia nuk llogaritet ne cmim, vjen gratis. Cmimi normalisht mund te diskutohet dicka.
Presim bleres seioz. Pronari i kerkon parat menjehere, nuk ka mundesi me pritje. Jane te mireseardhura edhe ndrrimet me lokale ne Prishtine dhe Fushkosove. Cmimi me ndrrime eshte 15 mije euro per ari.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail: search-agency@live.com
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »