SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje rruga B
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
98571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne rrugen B kompleksi Royal prej 65 m2 kati 6 e mobiluar komplet dhe eshte e leshuar me qera me qmim 250 euro .Qmimi i baneses eshte 50 ooo euro komplet,banesa mund te perkthehet menjeher eshte me flet poseduse dhe kopje plani.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
044/124677
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »