SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ME QIRA BANESE E RE TREDHOMESHE PAMOBILUAR 89M2
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:01
ID e produktit :
98598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET BANESE E RE ME QIRA, TREDHOMESHE, SALLON I MADH ME KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, BANJO BALLKON, 89M2, NE KATIN E TRETE, TE MATI 1 AFER SHKOLLES PAVARESIA
LESHOHET E PAMOBILUAR DHE PA ASGJE NE TE.
LESHOHET PER AFAT TE GJATE DHE VETEM PER FAMILJAR.

QIRAJA:280€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »