SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me 20 ari oborr
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
2005
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Parking Privat
ID e produktit :
98600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepine me dy hyrje, e gatshme per banim, ndertim i ri. Shtepia i ka 3 banjo,12 dhoma, 2 kuzhina, 2 sallona dhe 3 garazha. Po ashtu ka edhe podrumin prej 50m2. Shtepia eshte e mobiliuar dhe e fasaduar.
Ka 20 ari oborr dhe peme te llojllojshme. iploteson te gjitha kushtet nuk ka nevoj per investim. Shtepia gjendet ne fshatin Gllamnik-Podujeve 300 metra prej magjistrales podujev prishtin

Cmimi sipas marrveshjes...,
Informata rreth publikuesit
Faton
Besianë
049864316
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »