SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 92m2, kati i 3-te, ne lagjen Arberia
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
98615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 92m2, kati i 3-te, ne lagjen Arberia. Banesa eshte e mobiluar komplet dhe e leshuar me qira me qmimin 300 euro. Ka kete perberje;
- sallon me kuzhine
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 80.000 euro. Me mobile

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »