SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hotel - ne Shadervan qender Prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '14
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
9862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti eshte i renovuar komplet, ka te instaluar sistemin e ngrohjes qendrore,7 dhoma te mobiluara dhe secila dhome ka banjo.
Ka cafe bar+recepsion, kuzhine dhe lavanteri.
Eshte i pershtatshem per banim dhe per biznes (hotel).
Pronari eshte shqiptar dhe te gjitha dokumentat i ka ne rregull..
Per cdo informate shtese Ju lutem kontaktoni ne e- mail nspaqi@gmail.com sepse pronari nuk gjindet ne Kosove .

Per me shume klikoni ne linkun e poshtem:
hotelskosova.com/al/hotel-my-- 
www.facebook.com/pages/Hotel-My-Home/246656695450063?ref=hl 
email:hotelmyhome@gmail.com
Informata rreth publikuesit
My home
Prizren
+38649733521
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »